zmiana iformacji dotyczaca płatnosci za zakwaterowanie
Uwaga uwaga uwaga

Z przyczyn od nas niezależnych następuje zmiana decyzji dotycząca płatności za zakwaterowanie za wrzesień. Obie płatności tj za zakwaterowanie i za wyżywienie będziecie Państwo płacić dopiero od 1.9.2017. Ci z Państwa którzy dokonali już wpłaty dopłacą tylko za wyżywienie. Jeśli jednak ktoś nie zapłacił prosimy dokonywać obu wpłat od 1.09.br.

Czyli płacicie wszyscy Państwo od 1.09.br.

2017-08-02, Elżbieta Janicka

spotykamy sie we wrześniu
Spotykamy się oczywiście 3.09/wrzesień/. To jest niedziela. Czekamy na nowych uczniów od 10.00. W poniedziałek dzieci rozpoczynają nowy rok szkolny.

2017-08-01, Elżbieta Janicka

Dodatkowe informacje o wysokości opłat
Dodaję ponieważ nie wyartykułowałam w poprzednim komunikacie ze wysokość opłat za pobyt wynosi 170 zł. Opłatę za pobyt płacą wszyscy uczniowie i nowi i ci którzy już mieszkali. Jest to gwarancja że uczeń skorzysta z tego miejsca.Natomiast we wrześniu płacimy tylko za wyżywienie.

2017-08-01, Elżbieta Janicka

Organizacja roku szkolnego 2017/2018 w naszym internacie
Serdecznie witam wszystkich Państwa

1. Uczniowie nowi kwaterują się w internacie w dniu 3.08.br/niedziela/ od godziny 10.00 do 12.30.
Uczniowie już mieszkający kwaterują się od godziny 15.00 do 20.00.
Wszyscy uczniowie przy zgłoszeniu na recepcji swojego przyjścia przedstawiają dowód wpłaty za zakwaterowanie w internacie za miesiąc wrzesień
Wpłaty należy dokonać na konto 09 1020 5226 0000 6002 0416 6260 z dopiskiem za pobyt ucznia imię i nazwisko. Opłatę należy dokonać najpóźniej do dnia 15.08.br.
Dalsze opłaty tj. za wyżywienie robicie Państwo do 10 dnia każdego miesiąca. Stawka żywieniowa wynosi 16 zł od pon. do czwartku i 13 zł w piątki.

2. Zebranie dla Rodziców nowych uczniów z dyrekcją odbędzie się w niedzielę
o godzinie 13.00 w jadalni internatu. Tam otrzymacie państwo wszystkie ważne informacje o funkcjonowaniu internatu.
Rodzice uczniów już mieszkających zgłaszają się w niedzielę do wychowawcy grupy w celu podpisania umowy i wpłaty na wpłaty na samorząd.

3. Zakładam że po zebraniu pozostaniecie Państwo ze swoim dzieckiem jeszcze parę godzin po to żeby pójść na obiad , spacer po Wrocławiu a przede wszystkim przejechać czy przejść drogę do szkoły.

4. Należy wyposażyć dziecko w :
-kołdrę , poduszkę i jasiczka powłoczki i prześcieradło, kubek, talerzyk , sztućce.Koniecznie lampkę nocną biurkową do nauki, przyda się przedłużacz.
Uczeń może z domu wziąć z domu to co lubi/oprócz mamy taty, psa ,kota i sympatii/ , żeby stworzyć sobie namiastkę domu.
Potrzebuje uczeń całe wyposażenie do szkoły, piżamę oraz dres lub szlafrok aby w drodze do łazienki przyzwoicie się prezentować.łazienki są na korytarzu. W pokojach nie chodzimy w butach więc potrzebne jest obowiązkowo obuwie zmienne.

5. W tym dniu otrzymacie Państwo umowy do podpisania i zbierane będą opłaty w kwocie 50 zł na Samorząd Internatu.

Proszę uczniów już mieszkających o dopilnowanie wpłat ,żeby nie było problemów w niedzielę.

6. Stołówka funkcjonuje od poniedziałku od 6.00. W niedziele żywicie się sami.
7. Internet działa ale wolno więc najczęściej uczniowie mają swoje modemyprzy laptopach.

Do zobaczenia za miesiąc.

2017-07-28, Elżbieta Janicka

Proszę czytać dodatkowe informacje
Proszę wszystkich którzy dostali się do internatu o jak najszybsze potwierdzenie chęci zamieszkania /telefon lub gmail/Należy bezwzględnie dostarczyć zaświadczenie o dostaniu się do szkoły./moze być pocztą albo bezpośrednio na portiernię internatu/i zaświadczenie dostarczać należy jak najszybciej napewno do 31.07.

Proszę śledzić nasze ogłoszenia .Na początku sierpnia poproszę o dokonanie wpłaty za wrzesień. Powiew ile i na jakie konto.

2017-07-11, Elżbieta Janicka

9.Mazur Jakub
10.Starzyk Tomasz

Informacje dodatkowe:

1.Każdy przyjęty uczeń ma obowiązek potwierdzić chęć korzystania z internatu najpóźniej do 31lipca.

2. telefon na który należy dzwonić 607087093 w godzinach 8.00-10.00 lub internetowo na adres:elajanicka56@gmail.com

3. Jeśli do 31 lipca nie dokonacie potwierdzenia o chęci korzystania z internatu oznaczać to będzie rezygnację z miejsca.
4.1 sierpnia na listę zostaną wpisani nowi uczniowie w miarę posiadanych nowych miejsc.
5. Informacja też znajdzie się na naszej stronie.

Cieszymy się z Tymi którzy widzą swoje nazwisko, smucimy z tymi , którzy sie na liście nie znaleźli.

Prosimy śledzić stronę i czytać informacje.

Rodziców,dzieci które już mieszkają jeśli zmienią swoją decyzje dot mieszkania proszę o absolutnie pilny kontakt,ponieważ każde zwolnione miejsce czeka troje dzieci, które chcą się uczyć we Wrocławiu.

2017-07-10, Elżbieta Janicka

Uwaga!
Dokładna wysokość opłat za czerwiec została wyliczona dla każdego mieszkańca indywidualnie i umieszczona na portierni.
Bardzo proszę wpłacać dokładnie wyznaczoną kwotę „co do grosza” na odpowiednie konto.

2017-06-09, Elżbieta Janicka

Jesteśmy razem już miesiąc
Niedługo uczniowie będą zegnać się z żalem ze się rozstaja ale cieszyć się wakacjami. Dziś wywieszona została lista uczniów , którzy już mieszkają w internacie i zostają przyjęci na rok następny.

Osoby chętne do zamieszkania u nas już składają wnioski o przyjecie . Komisja Rekrutacyjna zbierze się dnia 10.07 br.o godzinie 10.00. Lista przyjętych zostanie umieszczona na stronie internetowej. Uczniowie, ubiegający się o przyjecie natychmiast po otrzymaniu świadectwa kopie dostarczajązs23elz
do nas.

2017-06-08, Elżbieta Janicka

Opłaty w miesiącu czerwcu.
Wysokość opłaty za wyżywienie w miesiącu czerwcu zostanie naliczona indywidualnie dla każdego mieszkańca i wywieszona na recepcji 9 czerwca.
W czerwcu wszystkie należności za pobyt i wyżywienie należy uregulować najpóźniej do 14 czerwca.

2017-05-31, Elżbieta Janicka