Opłaty w miesiącu wrześniu

Jesteśmy razem już miesiąc
Spotykamy się 3.09.tj w najbliższą niedzielę

Szanowni Rodzice i mili uczniowie
Zakwaterowanie w niedzielę : od godziny 10.00 do 12.30 dla zupełnie nowych uczniów i od 15.00 do ok. 19 dla uczniów którzy już mieszkali.
Na recepcji dowiadujecie się o nr pokoju , rodzice odbierają druk umowy w dwóch egzemplarzach jeden podpisują a jeden zostaje u nas. W niedzielę nie dokonujemy zmiany pokoi na ten następny , inny bo tam jest ktoś. Piszemy podanie czy po prostu na kartce nie na świsteczku który zginie za chwilę i spokojnie w tygodniu spróbujemy w miarę możliwości sytuacje rozwiązywać. W niedzielę chodzi o to aby każdy znalazł swoje miejsce i swoje łóżko. Nie możemy robić w tym dniu zamieszania bo i tak wszyscy będą podekscytowani.U wychowawcy grupy od razu rodzic wpłaca na samorząd 50 zł. Opłaty za internat robimy po 1.09 ale do 10.09 i tak co miesiąc. W tym dniu posiłków jeszcze nie gotujemy, uczniowie jedzą sami. Prosze pamiętać o poscieli ,powłoczkach ,nocnych lampkach i obuwiu zmiennym. Nie chodzimy po internacie w butach wyjściowych.

2017-08-28, Elżbieta Janicka

zmiana iformacji dotyczaca płatnosci za zakwaterowanie
Uwaga uwaga uwaga

Z przyczyn od nas niezależnych następuje zmiana decyzji dotycząca płatności za zakwaterowanie za wrzesień. Obie płatności tj za zakwaterowanie i za wyżywienie będziecie Państwo płacić dopiero od 1.9.2017. Ci z Państwa którzy dokonali już wpłaty dopłacą tylko za wyżywienie. Jeśli jednak ktoś nie zapłacił prosimy dokonywać obu wpłat od 1.09.br.

Czyli płacicie wszyscy Państwo od 1.09.br.

2017-08-02, Elżbieta Janicka

spotykamy sie we wrześniu
Spotykamy się oczywiście 3.09/wrzesień/. To jest niedziela. Czekamy na nowych uczniów od 10.00. W poniedziałek dzieci rozpoczynają nowy rok szkolny.

2017-08-01, Elżbieta Janicka

Dodatkowe informacje o wysokości opłat
Dodaję ponieważ nie wyartykułowałam w poprzednim komunikacie ze wysokość opłat za pobyt wynosi 170 zł. Opłatę za pobyt płacą wszyscy uczniowie i nowi i ci którzy już mieszkali. Jest to gwarancja że uczeń skorzysta z tego miejsca.Natomiast we wrześniu płacimy tylko za wyżywienie.

2017-08-01, Elżbieta Janicka

Organizacja roku szkolnego 2017/2018 w naszym internacie
Serdecznie witam wszystkich Państwa

1. Uczniowie nowi kwaterują się w internacie w dniu 3.08.br/niedziela/ od godziny 10.00 do 12.30.
Uczniowie już mieszkający kwaterują się od godziny 15.00 do 20.00.
Wszyscy uczniowie przy zgłoszeniu na recepcji swojego przyjścia przedstawiają dowód wpłaty za zakwaterowanie w internacie za miesiąc wrzesień
Wpłaty należy dokonać na konto 09 1020 5226 0000 6002 0416 6260 z dopiskiem za pobyt ucznia imię i nazwisko. Opłatę należy dokonać najpóźniej do dnia 15.08.br.
Dalsze opłaty tj. za wyżywienie robicie Państwo do 10 dnia każdego miesiąca. Stawka żywieniowa wynosi 16 zł od pon. do czwartku i 13 zł w piątki.

2. Zebranie dla Rodziców nowych uczniów z dyrekcją odbędzie się w niedzielę
o godzinie 13.00 w jadalni internatu. Tam otrzymacie państwo wszystkie ważne informacje o funkcjonowaniu internatu.
Rodzice uczniów już mieszkających zgłaszają się w niedzielę do wychowawcy grupy w celu podpisania umowy i wpłaty na wpłaty na samorząd.

3. Zakładam że po zebraniu pozostaniecie Państwo ze swoim dzieckiem jeszcze parę godzin po to żeby pójść na obiad , spacer po Wrocławiu a przede wszystkim przejechać czy przejść drogę do szkoły.

4. Należy wyposażyć dziecko w :
-kołdrę , poduszkę i jasiczka powłoczki i prześcieradło, kubek, talerzyk , sztućce.Koniecznie lampkę nocną biurkową do nauki, przyda się przedłużacz.
Uczeń może z domu wziąć z domu to co lubi/oprócz mamy taty, psa ,kota i sympatii/ , żeby stworzyć sobie namiastkę domu.
Potrzebuje uczeń całe wyposażenie do szkoły, piżamę oraz dres lub szlafrok aby w drodze do łazienki przyzwoicie się prezentować.łazienki są na korytarzu. W pokojach nie chodzimy w butach więc potrzebne jest obowiązkowo obuwie zmienne.

5. W tym dniu otrzymacie Państwo umowy do podpisania i zbierane będą opłaty w kwocie 50 zł na Samorząd Internatu.

Proszę uczniów już mieszkających o dopilnowanie wpłat ,żeby nie było problemów w niedzielę.

6. Stołówka funkcjonuje od poniedziałku od 6.00. W niedziele żywicie się sami.
7. Internet działa ale wolno więc najczęściej uczniowie mają swoje modemyprzy laptopach.

Do zobaczenia za miesiąc.

2017-07-28, Elżbieta Janicka