Do ferii pozostało

---

Aktualności

Olimpiada Przedsiębiorczości

Jest nam miło poinformować, że trwa nabór zgłoszeń do kolejnej, XII edycji Olimpiady, której tematem przewodnim jest „Przywództwo w biznesie”. Jak co roku, także tym razem serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w zawodach. Dla Zwycięzców czeka 10 indeksów SGH i jeszcze więcej indeksów Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapisy trwają do 30.10.2016r prowadzone są przez Panią Jolantę Włodarczak i Panią Monikę Wojtaś

Szczegółowe informacje na stronie www.olimpiada.edu.pl.

2016-10-10;   Agnieszka Skarupa

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych "Lekcje w ZUS"

Miło nam poinformować, że rusza nabór do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych "Lekcje w ZUS pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Osoby chętne proszę zgłaszać się do Pani Agnieszki Skarupy i Pani Eweliny Mielczarek. W ramach przygotowania będą organizowane lekcje przygotowawcze i uczniowie otrzymają komplet materiałów. Dodatkowe materiały na stronie: www.zus.pl/edukacja.
Laureaci Olimpiady otrzymują nagrody rzeczowe i wyróżnienia przyznawane przez Komitet Główny. Nagrodami są: laptopy, tablety, czytniki e-booków.
- Nagroda za 1. miejsce – 3 laptopy odpowiednio dla Uczestnika zespołu
- Nagroda za 2. miejsce – 3 tablety odpowiednio dla Uczestnika zespołu
- Nagroda za 3. miejsce – 3 czytniki e-booków odpowiednio dla Uczestnika zespołu
- Nagroda za 4. miejsce – wyróżnienie

2016-10-10;   Agnieszka Skarupa

Konkurs "Wiedzy o prawie pracy i BHP"

Ogłaszamy nabór do konkursu WIEDZY O PRAWIE PRACY i BHP pod hasłem „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY” celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Strona z materiałami: https://www.pip.gov.pl/pl/konkursy/konkurs-poznaj-swoje-prawa-w-pracy-dla-uczniow-szkol-ponadgimnazjalnych. Na zwycięzców etapu regionalnego i etapu centralnego konkursu czekają okolicznościowe dyplomy. Laureaci otrzymują również nagrody ufundowane przez organizatorów i ewentualnych partnerów Konkursu. Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do Pani Eweliny Mielczarek i Pani Agnieszki Skarupy.

2016-10-10;   Agnieszka Skarupa

I etap Olimpiady Logistycznej

4 października (wtorek) o godz. 11:00 rozpocznie się I etap Olimpiady Logistycznej. Zapisane osoby zgłaszają się o godz. 10:40 do sali 22. Można posiadać ze sobą kalkulator prosty.

2016-09-30;   E M

Kiermasz książek

UWAGA!
12.09.2016 – PONIEDZIAŁEK – KIERMASZ NOWYCH PODRĘCZNIKÓW DO JĘZYKÓW OBCYCH
SPRZEDAJĄCY: KSIĘGARNIA INTERNATIONAL HOUSE
MIEJSCE: PARTER, KOŁO PORTIERNI

2016-09-11;   J. Białas

Kiermasz podręczników używanych

13 września (wtorek) odbędzie się kiermasz podręczników używanych. Zapraszamy sprzedających i kupujących. Podręczniki sprzedawane będą na każdej przerwie rozpoczynając od przerwy o godzinie 8:45 do godz. 10:40 w auli szkolnej na 4 piętrze.

Informacje można uzyskać u pani Edyty Majkowskiej (s.14).

2016-09-07;   E M